| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 924.072 RON | 924.353 RON | 737.725 RON | +157.215 RON | 1 |
| 2024 | 835.162 RON | 835.655 RON | 555.898 RON | +258.448 RON | 1 |
| 2023 | 754.310 RON | 755.210 RON | 522.989 RON | +224.669 RON | 1 |
| 2022 | 706.001 RON | 706.377 RON | 461.602 RON | +237.711 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 230.521 RON | 143.072 RON | 12.736 RON | 134.423 RON | -4.087 RON | 210.739 RON | 162.854 RON |
| 2024 | 27.701 RON | 515.717 RON | 58.073 RON | 443.011 RON | 14.633 RON | 279.331 RON | 264.087 RON |
| 2023 | 34.299 RON | 280.696 RON | 50.060 RON | 169.729 RON | 60.907 RON | 84.687 RON | 230.308 RON |
| 2022 | 46.229 RON | 401.825 RON | 38.062 RON | 176.812 RON | 186.951 RON | 120.697 RON | 327.357 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 10,6% în 2025, după o creștere de 10,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,4%.
Marja netă a scăzut de la 30,9% în 2024 la 17,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 924.072 lei în 2025, față de 835.162 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 51,4% în 2024 la 56,4% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10,6% | 17,0% | 924.072 lei | 56,4% |
| 2024 | 10,7% | 30,9% | 835.162 lei | 51,4% |
| 2023 | 6,8% | 29,8% | 754.310 lei | 26,9% |
| 2022 | - | 33,7% | 706.001 lei | 26,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.247 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1812 în 2025, firma se află în primele 20% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 9,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 335.732 lei în 2025, calculată pe 386 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1812 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la YELLOW PRINT SHOP sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.