| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99.040.073 RON | 116.026.032 RON | 100.503.524 RON | +14.056.648 RON | 314 ▲+3 |
| 2024 | 128.081.020 RON | 131.679.467 RON | 112.703.314 RON | +16.943.984 RON | 311 ▲+55 |
| 2023 | 82.352.330 RON | 86.608.447 RON | 78.923.213 RON | +7.069.214 RON | 256 ▲+1 |
| 2022 | 73.223.579 RON | 76.287.109 RON | 69.661.407 RON | +5.876.121 RON | 255 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29.615.128 RON | 69.792.972 RON | 15.998.398 RON | 35.891.629 RON | 17.902.945 RON | 39.259.077 RON | 55.426.789 RON |
| 2024 | 31.802.069 RON | 54.776.075 RON | 5.575.483 RON | 22.683.511 RON | 26.517.081 RON | 39.114.487 RON | 42.359.748 RON |
| 2023 | 28.540.281 RON | 47.679.125 RON | 5.471.266 RON | 34.694.184 RON | 7.513.675 RON | 46.455.220 RON | 26.135.764 RON |
| 2022 | 26.423.972 RON | 42.279.140 RON | 3.036.350 RON | 8.606.548 RON | 30.636.242 RON | 45.030.039 RON | 20.430.510 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 22,7% în 2025, după o creștere de 55,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 10,6%.
Marja netă a crescut de la 13,2% în 2024 la 14,2% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 311 la 314 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 315.414 lei în 2025, față de 411.836 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 45,2% în 2024 la 39,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -22,7% | 14,2% | 315.414 lei | 39,5% |
| 2024 | 55,5% | 13,2% | 411.836 lei | 45,2% |
| 2023 | 12,5% | 8,6% | 321.689 lei | 60,9% |
| 2022 | - | 8,0% | 287.151 lei | 65,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.933 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4211 în 2025, firma se află în primele 4% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 17,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4211 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la YDAIL CONSTRUCT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.