| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 430.549 RON | 430.881 RON | 136.424 RON | +287.107 RON | 1 |
| 2024 | 435.525 RON | 435.614 RON | 121.365 RON | +306.677 RON | 1 |
| 2023 | 292.404 RON | 293.616 RON | 114.257 RON | +176.489 RON | 1 |
| 2022 | 291.400 RON | 292.682 RON | 113.915 RON | +176.289 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.538 RON | 303.137 RON | - | 219.847 RON | 53.290 RON | 29.847 RON | 292.147 RON |
| 2024 | 2.061 RON | 318.714 RON | - | 243.463 RON | 70.251 RON | 14.804 RON | 307.452 RON |
| 2023 | 5.490 RON | 192.953 RON | - | 162.222 RON | 30.731 RON | 21.880 RON | 176.827 RON |
| 2022 | 27.510 RON | 211.347 RON | - | 141.291 RON | 70.056 RON | 60.217 RON | 178.942 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 1,1% în 2025, după o creștere de 48,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 13,9%.
Marja netă a scăzut de la 70,4% în 2024 la 66,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 430.549 lei în 2025, față de 435.525 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 4,6% în 2024 la 9,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -1,1% | 66,7% | 430.549 lei | 9,4% |
| 2024 | 48,9% | 70,4% | 435.525 lei | 4,6% |
| 2023 | 0,3% | 60,4% | 292.404 lei | 11,0% |
| 2022 | - | 60,5% | 291.400 lei | 25,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.298 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 18% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 14,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 29,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 272.770 lei în 2025, calculată pe 3.193 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 5 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la WORLD BEST ADVISING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.