| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 310.727 RON | 312.180 RON | 293.191 RON | +15.076 RON | 1 |
| 2024 | 379.434 RON | 381.092 RON | 344.449 RON | +30.884 RON | 1 |
| 2023 | 256.550 RON | 256.550 RON | 227.448 RON | +26.536 RON | 1 |
| 2022 | 272.775 RON | 272.775 RON | 236.276 RON | +33.907 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 590 RON | 180.387 RON | 14.300 RON | 149.008 RON | 17.079 RON | 75.423 RON | 105.554 RON |
| 2024 | 2.360 RON | 148.161 RON | 9.150 RON | 113.540 RON | 25.471 RON | 49.043 RON | 101.478 RON |
| 2023 | 5.696 RON | 100.191 RON | 3.553 RON | 57.805 RON | 38.833 RON | 20.293 RON | 85.594 RON |
| 2022 | 11.336 RON | 74.822 RON | 3.553 RON | 18.566 RON | 52.703 RON | 9.200 RON | 76.958 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 18,1% în 2025, după o creștere de 47,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 4,4%.
Marja netă a scăzut de la 8,1% în 2024 la 4,9% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 51,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 310.727 lei în 2025, față de 379.434 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 32,6% în 2024 la 41,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -18,1% | 4,9% | 310.727 lei | 41,7% |
| 2024 | 47,9% | 8,1% | 379.434 lei | 32,6% |
| 2023 | -5,9% | 10,3% | 256.550 lei | 19,2% |
| 2022 | - | 12,4% | 272.775 lei | 10,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 724 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9319 în 2025, firma se află în primele 16% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 29,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 111.889 lei în 2025, calculată pe 166 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9319 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la WILLI MSPORT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.