| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.189.598 RON | 1.195.334 RON | 63.194 RON | +1.097.073 RON | 1 |
| 2024 | 886.730 RON | 887.181 RON | 53.567 RON | +811.002 RON | 1 |
| 2023 | 74.599 RON | 76.340 RON | 5.566 RON | +59.676 RON | 1 |
| 2022 | 141.491 RON | 142.383 RON | 3.788 RON | +134.350 RON | - |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 1.130.613 RON | 30 RON | 873.515 RON | 257.068 RON | 33.299 RON | 1.097.314 RON |
| 2024 | 0 RON | 832.613 RON | 30 RON | 507.618 RON | 324.965 RON | 19.694 RON | 812.919 RON |
| 2023 | - | 65.993 RON | 30 RON | 58.744 RON | 7.219 RON | 6.076 RON | 59.917 RON |
| 2022 | 175 RON | 138.001 RON | 30 RON | 100.000 RON | 37.971 RON | 3.626 RON | 134.550 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 34,2% în 2025, după o creștere de 1.088,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 103,3%.
Marja netă a crescut de la 91,5% în 2024 la 92,2% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.189.598 lei în 2025, față de 886.730 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 2,4% în 2024 la 2,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34,2% | 92,2% | 1.189.598 lei | 2,9% |
| 2024 | 1.088,7% | 91,5% | 886.730 lei | 2,4% |
| 2023 | -47,3% | 80,0% | 74.599 lei | - |
| 2022 | - | 95,0% | - | 2,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.008 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 12% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 27,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 34,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 376.638 lei în 2025, calculată pe 4.750 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la WEBTRIC DIGITAL SOLUTIONS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.