| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.158.889 RON | 1.164.026 RON | 1.033.806 RON | +100.644 RON | 1 |
| 2024 | 544.734 RON | 555.305 RON | 499.434 RON | +45.077 RON | 1 |
| 2023 | 928.928 RON | 934.593 RON | 647.185 RON | +278.066 RON | 1 |
| 2022 | 620.742 RON | 622.213 RON | 353.923 RON | +257.973 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82.079 RON | 682.445 RON | 455.758 RON | 174.496 RON | 52.191 RON | 664.539 RON | 100.884 RON |
| 2024 | 107.773 RON | 625.400 RON | 397.601 RON | 174.050 RON | 53.749 RON | 116.553 RON | 616.688 RON |
| 2023 | 7.824 RON | 603.180 RON | 333.609 RON | 87.513 RON | 182.058 RON | 39.461 RON | 571.611 RON |
| 2022 | 2.586 RON | 340.761 RON | 181.600 RON | 118.035 RON | 41.126 RON | 49.870 RON | 293.545 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 112,7% în 2025, după o scădere de 41,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 23,1%.
Marja netă a crescut de la 8,3% în 2024 la 8,7% în 2025.
Profitul net a crescut cu 123,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.158.889 lei în 2025, față de 544.734 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 15,9% în 2024 la 86,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112,7% | 8,7% | 1.158.889 lei | 86,9% |
| 2024 | -41,4% | 8,3% | 544.734 lei | 15,9% |
| 2023 | 49,6% | 29,9% | 928.928 lei | 6,5% |
| 2022 | - | 41,6% | 620.742 lei | 14,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.158 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 în 2025, firma se află în primele 10% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 112,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Dolj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 130.059 lei în 2025, calculată pe 183 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la VVV ELECTRONICS TECHNOLOGY S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.