| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 244.020 RON | 244.020 RON | 160.891 RON | +80.737 RON | 1 |
| 2024 | 211.246 RON | 211.246 RON | 142.502 RON | +66.780 RON | 1 |
| 2023 | 159.000 RON | 159.000 RON | 97.141 RON | +60.301 RON | 1 |
| 2022 | 156.030 RON | 156.030 RON | 1.097 RON | +153.404 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.903 RON | 84.868 RON | 10.944 RON | 11.371 RON | 62.553 RON | 23.200 RON | 78.571 RON |
| 2024 | 24.544 RON | 70.260 RON | 305 RON | 0 RON | 69.955 RON | 28.120 RON | 67.021 RON |
| 2023 | - | 81.688 RON | - | 5.348 RON | 76.340 RON | 21.147 RON | 60.541 RON |
| 2022 | - | 157.378 RON | - | 108.260 RON | 49.118 RON | 3.733 RON | 153.645 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 15,5% în 2025, după o creștere de 32,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 16,1%.
Marja netă a crescut de la 31,6% în 2024 la 33,1% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 244.020 lei în 2025, față de 211.246 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 29,7% în 2024 la 22,8% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,5% | 33,1% | 244.020 lei | 22,8% |
| 2024 | 32,9% | 31,6% | 211.246 lei | 29,7% |
| 2023 | 1,9% | 37,9% | 159.000 lei | - |
| 2022 | - | 98,3% | 156.030 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.979 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7111 în 2025, firma se află în primele 40% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 13,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Buzău, mediana aceluiași cod CAEN a fost 176.941 lei în 2025, calculată pe 64 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7111 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la VV ARCHITECTS HUB STUDIO sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.