| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.431.302 RON | 1.462.243 RON | 812.351 RON | +551.108 RON | 1 |
| 2024 | 1.287.851 RON | 1.293.016 RON | 445.637 RON | +818.840 RON | 1 |
| 2023 | 1.491.629 RON | 1.511.322 RON | 760.279 RON | +738.641 RON | 1 |
| 2022 | 181.095 RON | 209.313 RON | 230.474 RON | −24.507 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.933.470 RON | 1.311.589 RON | 0 RON | 1.273.546 RON | 38.043 RON | 4.227.025 RON | 2.018.034 RON |
| 2024 | 5.168.199 RON | 3.125.500 RON | 0 RON | 3.118.979 RON | 6.521 RON | 5.943.280 RON | 2.350.419 RON |
| 2023 | 5.240.351 RON | 1.161.284 RON | - | -56.632 RON | 1.217.916 RON | 4.871.504 RON | 1.531.579 RON |
| 2022 | 5.393.792 RON | 44.726 RON | - | 1.589 RON | 43.137 RON | 4.645.580 RON | 792.938 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 11,1% în 2025, după o scădere de 13,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 99,2%.
Marja netă a scăzut de la 63,6% în 2024 la 38,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.431.302 lei în 2025, față de 1.287.851 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 71,7% în 2024 la 67,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,1% | 38,5% | 1.431.302 lei | 67,7% |
| 2024 | -13,7% | 63,6% | 1.287.851 lei | 71,7% |
| 2023 | 723,7% | 49,5% | 1.491.629 lei | 76,1% |
| 2022 | - | -13,5% | 181.095 lei | 85,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 763 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6810 în 2025, firma se află în primele 10% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 27,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 155.894 lei în 2025, calculată pe 41 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6810 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 11 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 11 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la VOLGUM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.