| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.868 RON | 119.333 RON | 111.932 RON | +6.241 RON | 1 |
| 2024 | 44.995 RON | 58.546 RON | 42.773 RON | +12.663 RON | 1 |
| 2023 | 38.933 RON | 75.669 RON | 66.192 RON | +7.961 RON | 1 |
| 2022 | 32.596 RON | 51.779 RON | 41.966 RON | +9.303 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 320.281 RON | 61.731 RON | - | 48.612 RON | 13.119 RON | 361.204 RON | 16.603 RON |
| 2024 | 328.238 RON | 46.107 RON | - | 29.372 RON | 16.735 RON | 359.778 RON | 10.362 RON |
| 2023 | 339.407 RON | 52.747 RON | 4.059 RON | 33.106 RON | 15.582 RON | 390.251 RON | -2.302 RON |
| 2022 | 349.520 RON | 47.864 RON | 4.059 RON | 38.255 RON | 5.550 RON | 403.442 RON | -10.263 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 6,9% în 2025, după o creștere de 15,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,7%.
Marja netă a scăzut de la 28,1% în 2024 la 14,9% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 50,7% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 41.868 lei în 2025, față de 44.995 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 96,1% în 2024 la 94,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -6,9% | 14,9% | 41.868 lei | 94,6% |
| 2024 | 15,6% | 28,1% | 44.995 lei | 96,1% |
| 2023 | 19,4% | 20,4% | 38.933 lei | 99,5% |
| 2022 | - | 28,5% | 32.596 lei | 101,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 34.309 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 11,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Brașov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 381.832 lei în 2025, calculată pe 903 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la VITASE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.