| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 718.229.045 RON | 750.844.222 RON | 695.063.968 RON | +46.110.317 RON | 701 ▲+44 |
| 2024 | 648.487.460 RON | 668.075.944 RON | 613.566.851 RON | +45.000.792 RON | 657 ▲+139 |
| 2023 | 578.551.171 RON | 607.440.116 RON | 556.122.884 RON | +41.928.168 RON | 518 ▲+115 |
| 2022 | 545.985.149 RON | 573.959.936 RON | 562.371.921 RON | +4.499.693 RON | 403 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 355.775.222 RON | 142.316.065 RON | 42.168.274 RON | 89.471.695 RON | 10.676.096 RON | 267.683.956 RON | 227.701.065 RON |
| 2024 | 259.527.163 RON | 133.944.825 RON | 39.083.954 RON | 82.223.681 RON | 12.637.190 RON | 142.142.809 RON | 247.346.112 RON |
| 2023 | 239.523.351 RON | 103.270.303 RON | 32.332.100 RON | 62.180.332 RON | 8.757.871 RON | 131.764.494 RON | 205.337.584 RON |
| 2022 | 240.103.680 RON | 88.197.201 RON | 22.361.517 RON | 61.411.363 RON | 4.424.321 RON | 158.531.491 RON | 163.055.600 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 10,8% în 2025, după o creștere de 12,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,6%.
Marja netă a scăzut de la 6,9% în 2024 la 6,4% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 657 la 701 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.024.578 lei în 2025, față de 987.043 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 36,1% în 2024 la 53,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10,8% | 6,4% | 1.024.578 lei | 53,7% |
| 2024 | 12,1% | 6,9% | 987.043 lei | 36,1% |
| 2023 | 6,0% | 7,2% | 1.116.894 lei | 38,4% |
| 2022 | - | 0,8% | 1.354.802 lei | 48,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 417 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 0147 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 0147 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la VITALL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.