| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.101.518 RON | 1.102.339 RON | 735.363 RON | +339.278 RON | 1 |
| 2024 | 1.074.000 RON | 1.074.110 RON | 702.928 RON | +349.730 RON | - |
| 2023 | 1.063.023 RON | 1.065.275 RON | 698.211 RON | +356.408 RON | 1 |
| 2022 | 601.984 RON | 602.011 RON | 403.842 RON | +183.969 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 304.596 RON | 340.665 RON | - | 133.980 RON | 206.685 RON | 69.463 RON | 580.147 RON |
| 2024 | 280.584 RON | 394.814 RON | - | 100.317 RON | 294.497 RON | 38.076 RON | 640.969 RON |
| 2023 | 290.280 RON | 270.959 RON | - | 123.193 RON | 147.766 RON | 53.477 RON | 507.762 RON |
| 2022 | 99.183 RON | 250.797 RON | - | 75.732 RON | 175.065 RON | 200.070 RON | 151.355 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 2,6% în 2025, după o creștere de 1,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 22,3%.
Marja netă a scăzut de la 32,6% în 2024 la 30,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.101.518 lei în 2025.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 5,6% în 2024 la 10,8% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,6% | 30,8% | 1.101.518 lei | 10,8% |
| 2024 | 1,0% | 32,6% | - | 5,6% |
| 2023 | 76,6% | 33,5% | 1.063.023 lei | 9,5% |
| 2022 | - | 30,6% | 601.984 lei | 57,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 848 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9039 în 2025, firma se află în primele 13% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 14,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 138.611 lei în 2025, calculată pe 38 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9039 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la VEST SOUND GRUP sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.