| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.070.920 RON | 1.093.646 RON | 802.817 RON | +238.975 RON | 1 |
| 2024 | 1.049.084 RON | 1.070.094 RON | 744.852 RON | +293.777 RON | 1 |
| 2023 | 1.167.947 RON | 1.168.842 RON | 579.546 RON | +580.937 RON | 1 |
| 2022 | 425.781 RON | 445.494 RON | 381.427 RON | +60.375 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 213.844 RON | 382.216 RON | - | 129.227 RON | 202.989 RON | 366.640 RON | 239.215 RON |
| 2024 | 180.987 RON | 346.654 RON | - | 262.716 RON | 33.938 RON | 100.989 RON | 450.188 RON |
| 2023 | 367.208 RON | 257.334 RON | - | 19.047 RON | 188.287 RON | 21.721 RON | 628.076 RON |
| 2022 | 91.720 RON | 113.704 RON | 20.059 RON | 3.324 RON | 40.321 RON | 104.105 RON | 101.487 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 2,1% în 2025, după o scădere de 10,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 36,0%.
Marja netă a scăzut de la 28,0% în 2024 la 22,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.070.920 lei în 2025, față de 1.049.084 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 19,1% în 2024 la 61,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,1% | 22,3% | 1.070.920 lei | 61,5% |
| 2024 | -10,2% | 28,0% | 1.049.084 lei | 19,1% |
| 2023 | 174,3% | 49,7% | 1.167.947 lei | 3,5% |
| 2022 | - | 14,2% | 425.781 lei | 50,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.754 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9510 în 2025, firma se află în primele 11% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 9,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 273.094 lei în 2025, calculată pe 387 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9510 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la VESPER SOLUTIONS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.