| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53.790.658 RON | 57.075.486 RON | 55.670.607 RON | +1.204.285 RON | 39 ▲+1 |
| 2024 | 51.643.060 RON | 54.701.540 RON | 52.710.720 RON | +1.693.193 RON | 38 ▼-1 |
| 2023 | 44.919.628 RON | 47.678.684 RON | 45.659.013 RON | +1.780.384 RON | 39 |
| 2022 | 51.259.120 RON | 54.687.496 RON | 50.811.961 RON | +3.417.602 RON | 39 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.931.261 RON | 27.718.721 RON | 21.959.907 RON | 3.547.853 RON | 2.210.961 RON | 13.238.082 RON | 25.411.900 RON |
| 2024 | 10.438.471 RON | 22.090.046 RON | 17.440.480 RON | 3.703.706 RON | 945.860 RON | 7.820.902 RON | 24.707.615 RON |
| 2023 | 10.416.665 RON | 20.608.905 RON | 13.984.182 RON | 1.315.571 RON | 5.309.152 RON | 7.711.148 RON | 23.314.422 RON |
| 2022 | 4.367.757 RON | 15.153.093 RON | 12.674.150 RON | 2.202.559 RON | 276.384 RON | 4.253.921 RON | 15.266.929 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,2% în 2025, după o creștere de 15,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 1,6%.
Marja netă a scăzut de la 3,3% în 2024 la 2,2% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 38 la 39 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.379.248 lei în 2025, față de 1.359.028 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 24,0% în 2024 la 34,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,2% | 2,2% | 1.379.248 lei | 34,3% |
| 2024 | 15,0% | 3,3% | 1.359.028 lei | 24,0% |
| 2023 | -12,4% | 4,0% | 1.151.785 lei | 24,9% |
| 2022 | - | 6,7% | 1.314.336 lei | 21,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.630 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4683 în 2025, firma se află în primele 3% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 4% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4683 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la VALGRIG sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.