| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 634.645 RON | 635.320 RON | 385.216 RON | +234.274 RON | 4 |
| 2024 | 488.496 RON | 488.497 RON | 381.581 RON | +97.217 RON | 4 |
| 2023 | 452.569 RON | 452.571 RON | 323.847 RON | +125.284 RON | 4 |
| 2022 | 352.245 RON | 352.716 RON | 257.200 RON | +92.372 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.368 RON | 320.459 RON | 2.111 RON | 282.265 RON | 36.083 RON | 50.539 RON | 292.288 RON |
| 2024 | 26.914 RON | 256.125 RON | 2.009 RON | 234.324 RON | 19.792 RON | 225.025 RON | 58.014 RON |
| 2023 | 21.822 RON | 204.712 RON | 215 RON | 176.673 RON | 27.824 RON | 29.461 RON | 197.073 RON |
| 2022 | 17.981 RON | 134.917 RON | 215 RON | 132.859 RON | 1.843 RON | 31.109 RON | 121.789 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 29,9% în 2025, după o creștere de 7,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 21,7%.
Marja netă a crescut de la 19,9% în 2024 la 36,9% în 2025.
Profitul net a crescut cu 141,0% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 158.661 lei în 2025, față de 122.124 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 79,5% în 2024 la 14,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29,9% | 36,9% | 158.661 lei | 14,7% |
| 2024 | 7,9% | 19,9% | 122.124 lei | 79,5% |
| 2023 | 28,5% | 27,7% | 113.142 lei | 13,0% |
| 2022 | - | 26,2% | 88.061 lei | 20,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.859 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 în 2025, firma se află în primele 26% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 19,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 17,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 25% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la UTILTEG sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.