| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 212.198 RON | 212.198 RON | 178.484 RON | +28.320 RON | 3 ▲+1 |
| 2024 | 125.126 RON | 125.126 RON | 158.880 RON | −33.754 RON | 2 ▲+2 |
| 2023 | 924 RON | 924 RON | 9.989 RON | −9.065 RON | 0 |
| 2022 | 0 RON | 0 RON | 7.595 RON | −7.595 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 201.747 RON | 57.734 RON | 7.359 RON | 1.829 RON | 48.546 RON | 267.752 RON | -8.271 RON |
| 2024 | 166.144 RON | 46.112 RON | 7.359 RON | 14.677 RON | 24.076 RON | 248.847 RON | -36.591 RON |
| 2023 | 166.144 RON | 52.500 RON | 7.359 RON | 33.138 RON | 12.003 RON | 221.481 RON | -2.837 RON |
| 2022 | 166.144 RON | 61.238 RON | 7.358 RON | 31.632 RON | 22.248 RON | 221.154 RON | 6.228 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 69,6% în 2025, după o creștere de 13.441,8% în 2024.
Marja netă a crescut de la -27,0% în 2024 la 13,3% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 2 la 3 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 70.733 lei în 2025, față de 62.563 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 117,2% în 2024 la 103,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69,6% | 13,3% | 70.733 lei | 103,2% |
| 2024 | 13.441,8% | -27,0% | 62.563 lei | 117,2% |
| 2023 | - | -981,1% | - | 101,3% |
| 2022 | - | - | - | 97,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.859 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 59,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 37% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la VIDEODREAMS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.