| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90.421 RON | 90.421 RON | 61.157 RON | +28.378 RON | 1 |
| 2024 | 69.692 RON | 69.692 RON | 56.675 RON | +12.404 RON | 1 |
| 2023 | 66.380 RON | 66.380 RON | 50.628 RON | +15.093 RON | 1 |
| 2022 | 37.869 RON | 37.867 RON | 7.988 RON | +29.109 RON | - |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 35.033 RON | 0 RON | 3.018 RON | 32.015 RON | 4.397 RON | 30.636 RON |
| 2024 | 0 RON | 31.667 RON | 0 RON | 6.300 RON | 25.367 RON | 3.930 RON | 27.737 RON |
| 2023 | - | 19.419 RON | 930 RON | 1.800 RON | 16.689 RON | 4.086 RON | 15.333 RON |
| 2022 | - | 32.959 RON | 1.169 RON | 1.800 RON | 29.990 RON | 4.003 RON | 28.956 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 29,7% în 2025, după o creștere de 5,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 33,7%.
Marja netă a crescut de la 17,8% în 2024 la 31,4% în 2025.
Profitul net a crescut cu 128,8% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 90.421 lei în 2025, față de 69.692 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 12,4% în 2024 la 12,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29,7% | 31,4% | 90.421 lei | 12,6% |
| 2024 | 5,0% | 17,8% | 69.692 lei | 12,4% |
| 2023 | 75,3% | 22,7% | 66.380 lei | - |
| 2022 | - | 76,9% | - | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 8.020 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8559 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 15,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Sibiu, mediana aceluiași cod CAEN a fost 123.876 lei în 2025, calculată pe 219 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8559 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TUREANSIB S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.