| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.349.478 RON | 1.349.826 RON | 193.484 RON | +1.070.621 RON | 1 |
| 2024 | 1.109.344 RON | 1.110.829 RON | 312.635 RON | +764.865 RON | 1 |
| 2023 | 420.323 RON | 420.323 RON | 108.139 RON | +259.421 RON | 1 |
| 2022 | 368.242 RON | 368.242 RON | 107.192 RON | +251.660 RON | - |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162.197 RON | 1.222.667 RON | - | 974.884 RON | 247.783 RON | 314.003 RON | 1.070.861 RON |
| 2024 | 206.467 RON | 1.011.855 RON | - | 917.219 RON | 94.636 RON | 453.237 RON | 765.105 RON |
| 2023 | 9.106 RON | 585.437 RON | - | 526.410 RON | 59.027 RON | 216.365 RON | 378.178 RON |
| 2022 | 16.161 RON | 750.435 RON | - | 225.693 RON | 524.742 RON | 31.796 RON | 735.061 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 21,6% în 2025, după o creștere de 163,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 54,2%.
Marja netă a crescut de la 68,9% în 2024 la 79,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.349.478 lei în 2025, față de 1.109.344 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 37,2% în 2024 la 22,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21,6% | 79,3% | 1.349.478 lei | 22,7% |
| 2024 | 163,9% | 68,9% | 1.109.344 lei | 37,2% |
| 2023 | 14,1% | 61,7% | 420.323 lei | 36,4% |
| 2022 | - | 68,3% | - | 4,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 639 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5920 în 2025, firma se află în primele 7% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 17,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 64,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 170.726 lei în 2025, calculată pe 251 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la TRYHARD sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.