Acasă › Firme › Brașov › TRUE STYLE SRL

TRUE STYLE SRL

CUI 24424844 Mun. Braşov · Brașov Activă Consultanță & Servicii prof.
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
892K
Cifră de afaceri
RON · 2025
10K
Profit net
RON · 2025
5
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
3
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
24424844
Nr. înmatriculare
J2008002374088
Data înmatriculării
04.09.2008
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
7311 · Activități ale agențiilor de publicitate
Județ
Brașov
Localitate
Mun. Braşov
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

733K
2022
738K
2023
955K
2024
892K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025892.305 RON892.732 RON859.043 RON+9.981 RON5
2024954.979 RON997.710 RON819.545 RON+154.463 RON5
2023737.646 RON737.768 RON667.469 RON+63.807 RON5 ▲+2
2022733.351 RON738.094 RON457.494 RON+273.220 RON3

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025238.992 RON769.812 RON30.172 RON690.781 RON48.859 RON426.131 RON582.673 RON
2024293.623 RON683.626 RON30.172 RON630.489 RON22.965 RON404.557 RON572.692 RON
202339.920 RON573.309 RON24.931 RON458.326 RON90.052 RON195.000 RON418.229 RON
202236.253 RON451.806 RON0 RON243.937 RON207.869 RON144.292 RON343.767 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 6,6% în 2025, după o creștere de 29,5% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 6,8%.

Marja netă a scăzut de la 16,2% în 2024 la 1,1% în 2025.

Profitul net a scăzut cu 93,5% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 178.461 lei în 2025, față de 190.996 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 41,4% în 2024 la 42,2% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-6,6%1,1%178.461 lei42,2%
202429,5%16,2%190.996 lei41,4%
20230,6%8,7%147.529 lei31,8%
2022-37,3%244.450 lei29,6%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''9.03
Limită de plată recomandată89.000 RON
X1
0.3407
X2
0.5776
X3
0.0334
X4
1.3674

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 12.446 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 în 2025, firma se află în primele 15% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 22,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 9% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
3 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la TRUE STYLE cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: A•••••• V••• Ş•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la TRUE STYLE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.