| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 330.866 RON | 333.296 RON | 254.344 RON | +66.561 RON | 1 |
| 2024 | 311.145 RON | 313.804 RON | 286.865 RON | +23.027 RON | 1 |
| 2023 | 337.391 RON | 337.428 RON | 313.639 RON | +19.464 RON | 1 |
| 2022 | 304.739 RON | 305.150 RON | 288.903 RON | +13.196 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.985 RON | 149.298 RON | 11.601 RON | 53.384 RON | 84.313 RON | 84.846 RON | 66.762 RON |
| 2024 | 7.722 RON | 104.780 RON | 19.070 RON | 24.001 RON | 61.709 RON | 27.982 RON | 84.520 RON |
| 2023 | 14.788 RON | 71.615 RON | 12.453 RON | 7.717 RON | 51.445 RON | 24.910 RON | 61.493 RON |
| 2022 | 22.346 RON | 77.290 RON | 9.306 RON | 10.103 RON | 57.881 RON | 38.607 RON | 61.029 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 6,3% în 2025, după o scădere de 7,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 2,8%.
Marja netă a crescut de la 7,4% în 2024 la 20,1% în 2025.
Profitul net a crescut cu 189,1% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 330.866 lei în 2025, față de 311.145 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 24,9% în 2024 la 56,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,3% | 20,1% | 330.866 lei | 56,1% |
| 2024 | -7,8% | 7,4% | 311.145 lei | 24,9% |
| 2023 | 10,7% | 5,8% | 337.391 lei | 28,8% |
| 2022 | - | 4,3% | 304.739 lei | 38,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.981 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4690 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 14,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Iași, mediana aceluiași cod CAEN a fost 866.378 lei în 2025, calculată pe 153 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4690 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TRIADOR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.