| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 116.550 RON | 116.576 RON | 88.629 RON | +26.804 RON | 1 |
| 2024 | 88.972 RON | 88.972 RON | 76.615 RON | +11.485 RON | 1 |
| 2023 | 3.960 RON | 3.960 RON | 8.453 RON | −4.533 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.450 RON | 32.966 RON | 295 RON | 18.280 RON | 14.391 RON | 8.412 RON | 27.004 RON |
| 2024 | 3.290 RON | 11.910 RON | 0 RON | 1.078 RON | 10.832 RON | 8.048 RON | 7.152 RON |
| 2023 | - | 4.029 RON | - | - | 4.029 RON | 8.362 RON | -4.333 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 31,0% în 2025, după o creștere de 2.146,8% în 2024.
Marja netă a crescut de la 12,9% în 2024 la 23,0% în 2025.
Profitul net a crescut cu 133,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 116.550 lei în 2025, față de 88.972 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 52,9% în 2024 la 23,8% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31,0% | 23,0% | 116.550 lei | 23,8% |
| 2024 | 2.146,8% | 12,9% | 88.972 lei | 52,9% |
| 2023 | - | -114,5% | 3.960 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.627 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8121 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Maramureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 212.020 lei în 2025, calculată pe 54 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8121 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TOTALCLEAN AL S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.