| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173.666 RON | 207.858 RON | 197.504 RON | +8.730 RON | 2 |
| 2024 | 412.336 RON | 412.336 RON | 201.318 RON | +177.239 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 175.969 RON | 175.969 RON | 144.207 RON | +30.039 RON | 1 |
| 2022 | 176.533 RON | 249.138 RON | 140.914 RON | +105.783 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 389.738 RON | 19.637 RON | 2.353 RON | 14.131 RON | 3.153 RON | 307.147 RON | 102.422 RON |
| 2024 | 413.277 RON | 79.002 RON | 2.353 RON | 63.318 RON | 13.331 RON | 221.542 RON | 270.931 RON |
| 2023 | 414.377 RON | 74.002 RON | 5.630 RON | 65.650 RON | 2.722 RON | 364.808 RON | 123.730 RON |
| 2022 | 425.877 RON | 165.649 RON | 6.639 RON | 121.794 RON | 37.216 RON | 392.142 RON | 199.474 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 57,9% în 2025, după o creștere de 134,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 0,5%.
Marja netă a scăzut de la 43,0% în 2024 la 5,0% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 95,1% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 86.833 lei în 2025, față de 206.168 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 45,0% în 2024 la 75,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -57,9% | 5,0% | 86.833 lei | 75,0% |
| 2024 | 134,3% | 43,0% | 206.168 lei | 45,0% |
| 2023 | -0,3% | 17,1% | 175.969 lei | 74,7% |
| 2022 | - | 59,9% | 176.533 lei | 66,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 9.865 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5611 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 62,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 444.804 lei în 2025, calculată pe 179 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5611 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TORA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.