Acasă › Firme › Ilfov › TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L.

TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L.

CUI 38974848 Orş. Voluntari · Ilfov Activă Construcții
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
635K
Cifră de afaceri
RON · 2025
129K
Profit net
RON · 2025
6
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
38974848
Nr. înmatriculare
J2018000990238
Data înmatriculării
06.03.2018
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4100 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Voluntari
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

1,2 mil.
2022
1,2 mil.
2023
683K
2024
635K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025634.765 RON634.765 RON481.823 RON+128.960 RON6 ▼-1
2024683.036 RON683.036 RON543.733 RON+98.307 RON7
20231.168.691 RON1.168.691 RON390.415 RON+766.823 RON7 ▲+1
20221.198.490 RON1.198.490 RON224.967 RON+962.977 RON6

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON267.571 RON0 RON206.472 RON61.099 RON138.371 RON129.200 RON
20240 RON327.720 RON0 RON265.588 RON62.132 RON228.649 RON99.071 RON
2023-820.496 RON-552.901 RON267.595 RON53.427 RON767.069 RON
2022-1.019.886 RON-687.421 RON332.465 RON56.241 RON963.645 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 7,1% în 2025, după o scădere de 41,6% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 19,1%.

Marja netă a crescut de la 14,4% în 2024 la 20,3% în 2025.

Numărul de salariați a scăzut de la 7 la 6 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 105.794 lei în 2025, față de 97.577 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 69,8% în 2024 la 51,7% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-7,1%20,3%105.794 lei51,7%
2024-41,6%14,4%97.577 lei69,8%
2023-2,5%65,6%166.956 lei-
2022-80,3%199.748 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''12.81
Limită de plată recomandată63.000 RON
X1
0.4829
X2
0.4829
X3
0.5716
X4
0.9337

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 20.892 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 în 2025, firma se află în primele 40% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 9,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 27% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

25/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI limitată
  • ✓ Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity)
  • ✗ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri1 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)
Semnale financiareScădere majoră a cifrei de afaceri

Ce se deschide la TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L. cu o singură deblocare

  • Site verificat: t•••••r.com
  • Persoană de decizie: C••••• I•••• R••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.