Acasă › Firme › Cluj › TODECHIRUDENT S.R.L.

TODECHIRUDENT S.R.L.

CUI 42152098 Mun. Cluj-Napoca · Cluj Activă Sănătate & Farma
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
369K
Cifră de afaceri
RON · 2025
174K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
42152098
Nr. înmatriculare
J2020000236122
Data înmatriculării
23.01.2020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
8623 · Activități de asistență stomatologică
Județ
Cluj
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

106K
2022
406K
2023
388K
2024
369K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025368.972 RON368.972 RON185.981 RON+173.582 RON1
2024387.580 RON387.580 RON135.864 RON+241.833 RON1
2023406.195 RON406.195 RON99.965 RON+302.371 RON1
2022105.849 RON105.849 RON61.749 RON+41.745 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025171.535 RON323.266 RON0 RON297 RON322.969 RON11.034 RON483.767 RON
2024205.210 RON114.781 RON0 RON0 RON114.781 RON9.807 RON310.184 RON
2023838 RON310.846 RON-236.438 RON74.408 RON8.333 RON303.351 RON
20223.372 RON47.595 RON--47.595 RON987 RON49.980 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 4,8% în 2025, după o scădere de 4,6% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 51,6%.

Marja netă a scăzut de la 62,4% în 2024 la 47,0% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 368.972 lei în 2025, față de 387.580 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 3,1% în 2024 la 2,2% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-4,8%47,0%368.972 lei2,2%
2024-4,6%62,4%387.580 lei3,1%
2023283,7%74,4%406.195 lei2,7%
2022-39,4%105.849 lei1,9%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''59.1
Limită de plată recomandată37.000 RON
X1
0.631
X2
0.9777
X3
0.3698
X4
43.8433

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 10.258 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8623 în 2025, firma se află în primele 37% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 19,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 33,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 275.224 lei în 2025, calculată pe 638 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8623 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri1 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la TODECHIRUDENT S.R.L. cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: T•••••• A••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la TODECHIRUDENT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.