| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.322.232 RON | 1.322.242 RON | 1.243.285 RON | +65.865 RON | 1 |
| 2024 | 1.361.026 RON | 1.364.316 RON | 1.283.970 RON | +67.330 RON | 1 |
| 2023 | 1.309.071 RON | 1.309.274 RON | 1.205.575 RON | +90.258 RON | 1 |
| 2022 | 1.184.099 RON | 1.184.099 RON | 1.134.694 RON | +37.484 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.108 RON | 148.172 RON | 81.210 RON | 57.286 RON | 9.676 RON | 75.049 RON | 76.231 RON |
| 2024 | 5.213 RON | 159.707 RON | 64.804 RON | 26.954 RON | 67.949 RON | 34.554 RON | 130.366 RON |
| 2023 | - | 132.856 RON | 46.771 RON | 38.610 RON | 47.475 RON | 30.689 RON | 102.167 RON |
| 2022 | - | 112.537 RON | 53.132 RON | 15.984 RON | 43.421 RON | 40.843 RON | 71.694 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 2,9% în 2025, după o creștere de 4,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,7%.
Marja netă a crescut de la 4,9% în 2024 la 5,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.322.232 lei în 2025, față de 1.361.026 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 21,0% în 2024 la 49,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -2,9% | 5,0% | 1.322.232 lei | 49,6% |
| 2024 | 4,0% | 4,9% | 1.361.026 lei | 21,0% |
| 2023 | 10,6% | 6,9% | 1.309.071 lei | - |
| 2022 | - | 3,2% | 1.184.099 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 4.230 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4782 în 2025, firma se află în primele 23% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 478.877 lei în 2025, calculată pe 93 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4782 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TKL S AUTOMARKET sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.