| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.584.879 RON | 2.611.971 RON | 1.744.053 RON | +700.859 RON | 2 ▲+1 |
| 2024 | 1.873.731 RON | 1.893.750 RON | 947.633 RON | +892.617 RON | 1 |
| 2023 | 2.456.717 RON | 2.783.324 RON | 333.907 RON | +2.425.947 RON | 1 |
| 2022 | 2.408.827 RON | 2.532.219 RON | 459.210 RON | +2.052.520 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.618.107 RON | 2.333.627 RON | - | 494.169 RON | 1.829.458 RON | 689.779 RON | 6.259.901 RON |
| 2024 | 3.884.121 RON | 3.119.959 RON | 118 RON | 434.129 RON | 2.685.712 RON | 513.760 RON | 6.472.981 RON |
| 2023 | 149.564 RON | 5.485.663 RON | 25.323 RON | 1.004.118 RON | 4.456.222 RON | 21.624 RON | 5.580.364 RON |
| 2022 | 147.022 RON | 3.111.984 RON | 4 RON | 390.890 RON | 2.721.090 RON | 58.661 RON | 3.154.418 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 38,0% în 2025, după o scădere de 23,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 2,4%.
Marja netă a scăzut de la 47,6% în 2024 la 27,1% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.292.440 lei în 2025, față de 1.873.731 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 7,3% în 2024 la 9,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38,0% | 27,1% | 1.292.440 lei | 9,9% |
| 2024 | -23,7% | 47,6% | 1.873.731 lei | 7,3% |
| 2023 | 2,0% | 98,7% | 2.456.717 lei | 0,4% |
| 2022 | - | 85,2% | 2.408.827 lei | 1,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.186 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 8% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 31,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 30,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 22% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la TIME SAVER SERVICES S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.