Acasă › Firme › Constanța › TICNEL AGRO SRL

TICNEL AGRO SRL

CUI 24456200 Sat Cobadin Com. Cobadin · Constanța Activă Agricultură
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
141K
Cifră de afaceri
RON · 2025
7K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
24456200
Nr. înmatriculare
J2008003277137
Data înmatriculării
12.09.2008
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
Județ
Constanța
Localitate
Sat Cobadin Com. Cobadin
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

580K
2022
453K
2023
492K
2024
141K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025140.548 RON273.121 RON264.911 RON+6.705 RON1
2024492.002 RON640.765 RON524.638 RON+105.340 RON1
2023453.172 RON588.886 RON552.608 RON+31.646 RON1
2022579.789 RON608.089 RON570.919 RON+31.261 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202540.693 RON201.246 RON158.000 RON25.952 RON17.294 RON74.022 RON167.917 RON
202474.765 RON245.937 RON93.000 RON143.018 RON9.919 RON159.491 RON161.211 RON
2023108.940 RON195.441 RON95.000 RON73.100 RON27.341 RON248.509 RON55.872 RON
2022131.282 RON245.891 RON92.000 RON62.669 RON91.222 RON352.947 RON24.226 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 71,4% în 2025, după o creștere de 8,6% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 37,6%.

Marja netă a scăzut de la 21,4% în 2024 la 4,8% în 2025.

Profitul net a scăzut cu 93,6% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 140.548 lei în 2025, față de 492.002 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 49,7% în 2024 la 30,6% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-71,4%4,8%140.548 lei30,6%
20248,6%21,4%492.002 lei49,7%
2023-21,8%7,0%453.172 lei81,6%
2022-5,4%579.789 lei93,6%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''11.57
Limită de plată recomandată14.000 RON
X1
0.5259
X2
0.694
X3
0.0339
X4
2.2685

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 8.944 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 0111 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 91,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 2,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.093.700 lei în 2025, calculată pe 616 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 0111 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 45 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
2 persoane de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la TICNEL AGRO cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: C•••••• C••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la TICNEL AGRO sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.