| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.781.914 RON | 2.011.413 RON | 1.585.537 RON | +381.809 RON | 1 |
| 2024 | 2.351.359 RON | 2.732.275 RON | 1.773.912 RON | +893.811 RON | 1 |
| 2023 | 2.339.200 RON | 2.461.306 RON | 1.663.495 RON | +777.701 RON | 1 |
| 2022 | 2.213.621 RON | 2.536.147 RON | 1.734.904 RON | +779.377 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 216.890 RON | 3.368.675 RON | - | 331.158 RON | 3.037.517 RON | 291.556 RON | 3.294.166 RON |
| 2024 | 63.923 RON | 3.003.672 RON | - | 400.083 RON | 2.603.589 RON | 152.938 RON | 2.914.657 RON |
| 2023 | 90.495 RON | 2.086.381 RON | - | 249.706 RON | 1.836.675 RON | 25.591 RON | 2.151.928 RON |
| 2022 | 64.771 RON | 2.344.340 RON | 368 RON | 750.096 RON | 1.593.876 RON | 1.034.104 RON | 1.375.650 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 24,2% în 2025, după o creștere de 0,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 7,0%.
Marja netă a scăzut de la 38,0% în 2024 la 21,4% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 57,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.781.914 lei în 2025, față de 2.351.359 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 5,0% în 2024 la 8,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -24,2% | 21,4% | 1.781.914 lei | 8,1% |
| 2024 | 0,5% | 38,0% | 2.351.359 lei | 5,0% |
| 2023 | 5,7% | 33,2% | 2.339.200 lei | 1,2% |
| 2022 | - | 35,2% | 2.213.621 lei | 42,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.634 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6202 în 2025, firma se află în primele 4% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 27,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 23,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 280.767 lei în 2025, calculată pe 91 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6202 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SYMBITECT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.