Acasă › Firme › Vrancea › SUSANU EDILDAMCISC S.R.L.

SUSANU EDILDAMCISC S.R.L.

CUI 40863469 Sat Ploscuţeni Com. Ploscuţeni · Vrancea Activă Construcții
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
151K
Cifră de afaceri
RON · 2025
42K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
40863469
Nr. înmatriculare
J39/505/2019
Data înmatriculării
28.03.2019
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Județ
Vrancea
Localitate
Sat Ploscuţeni Com. Ploscuţeni
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

54K
2022
109K
2023
175K
2024
151K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025151.465 RON151.468 RON101.750 RON+41.763 RON1
2024175.295 RON175.295 RON114.770 RON+50.841 RON1 ▼-1
2023108.995 RON108.995 RON121.250 RON−15.836 RON2 ▼-1
202254.500 RON54.501 RON96.156 RON−42.200 RON3

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON39.649 RON660 RON10.664 RON28.325 RON717 RON38.932 RON
20240 RON141.442 RON0 RON9.175 RON132.267 RON144.274 RON-2.832 RON
2023-7.716 RON-2.664 RON5.052 RON61.389 RON-53.673 RON
2022-47.001 RON7.121 RON14.223 RON25.657 RON84.838 RON-37.837 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 13,6% în 2025, după o creștere de 60,8% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 40,6%.

Marja netă a scăzut de la 29,0% în 2024 la 27,6% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 151.465 lei în 2025, față de 175.295 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 102,0% în 2024 la 1,8% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-13,6%27,6%151.465 lei1,8%
202460,8%29,0%175.295 lei102,0%
2023100,0%-14,5%54.498 lei-
2022--77,4%18.167 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''78.33
Limită de plată recomandată15.000 RON
X1
0.9819
X2
0.9819
X3
1.254
X4
54.2985

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 13.343 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4120 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 19,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

În județul Vrancea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 203.096 lei în 2025, calculată pe 232 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.

Firme la aceeași adresă

La această adresă sunt înregistrate 36 firme active.

Adresa de sediu social este publică (ANAF/ONRC); numărul de mai sus numără toate firmele active înregistrate la aceeași adresă exactă.

Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri4 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la SUSANU EDILDAMCISC S.R.L. cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: S••••• D•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la SUSANU EDILDAMCISC S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.