| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 158.795 RON | 158.795 RON | 66.675 RON | +90.722 RON | 1 |
| 2024 | 306.212 RON | 306.212 RON | 97.743 RON | +204.358 RON | 1 |
| 2023 | 267.236 RON | 267.236 RON | 95.260 RON | +169.625 RON | 1 |
| 2022 | 218.167 RON | 218.189 RON | 36.588 RON | +176.581 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.145 RON | 188.549 RON | 0 RON | 157.933 RON | 30.616 RON | 100.055 RON | 115.782 RON |
| 2024 | 7.325 RON | 245.937 RON | 0 RON | 221.863 RON | 24.074 RON | 68.807 RON | 204.598 RON |
| 2023 | 8.188 RON | 179.828 RON | - | 125.918 RON | 53.910 RON | 38.294 RON | 169.865 RON |
| 2022 | 6.411 RON | 195.690 RON | - | 143.394 RON | 52.296 RON | 49.808 RON | 172.436 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 48,1% în 2025, după o creștere de 14,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 10,0%.
Marja netă a scăzut de la 66,7% în 2024 la 57,1% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 55,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 158.795 lei în 2025, față de 306.212 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 27,2% în 2024 la 51,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -48,1% | 57,1% | 158.795 lei | 51,1% |
| 2024 | 14,6% | 66,7% | 306.212 lei | 27,2% |
| 2023 | 22,5% | 63,5% | 267.236 lei | 20,4% |
| 2022 | - | 80,9% | 218.167 lei | 24,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 989 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9039 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 52,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 41,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 210.277 lei în 2025, calculată pe 305 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9039 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la STAGE MAKER PRODUCTION sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.