| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.923.720 RON | 2.929.964 RON | 431.273 RON | +2.117.158 RON | 3 |
| 2024 | 2.292.345 RON | 2.292.681 RON | 312.560 RON | +1.912.726 RON | 3 |
| 2023 | 2.268.537 RON | 2.271.068 RON | 237.102 RON | +2.015.244 RON | 3 |
| 2022 | 1.517.273 RON | 1.523.599 RON | 209.466 RON | +1.299.264 RON | 3 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 277.086 RON | 2.038.054 RON | 0 RON | 1.832.215 RON | 205.839 RON | 209.035 RON | 2.117.398 RON |
| 2024 | 20.325 RON | 1.965.006 RON | 0 RON | 1.708.167 RON | 256.839 RON | 79.120 RON | 1.912.966 RON |
| 2023 | 22.940 RON | 2.030.585 RON | - | 1.754.665 RON | 275.920 RON | 43.165 RON | 2.015.484 RON |
| 2022 | 8.339 RON | 1.339.717 RON | - | 1.054.265 RON | 285.452 RON | 52.957 RON | 1.299.504 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 27,5% în 2025, după o creștere de 1,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 24,4%.
Marja netă a scăzut de la 83,4% în 2024 la 72,4% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 974.573 lei în 2025, față de 764.115 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 4,0% în 2024 la 9,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27,5% | 72,4% | 974.573 lei | 9,0% |
| 2024 | 1,0% | 83,4% | 764.115 lei | 4,0% |
| 2023 | 49,5% | 88,8% | 756.179 lei | 2,1% |
| 2022 | - | 85,6% | 505.758 lei | 3,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 7.246 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6201 în 2025, firma se află în primele 2% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 24,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 15,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 6% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6201 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SPARK SOFT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.