| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.134.736 RON | 1.162.348 RON | 1.039.493 RON | +88.063 RON | 5 |
| 2024 | 713.893 RON | 719.773 RON | 470.126 RON | +242.449 RON | 5 ▲+4 |
| 2023 | 395.772 RON | 401.024 RON | 339.322 RON | +57.692 RON | 1 |
| 2022 | 267.617 RON | 270.873 RON | 222.888 RON | +39.885 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117.550 RON | 265.319 RON | 6.420 RON | 124.406 RON | 134.493 RON | 116.159 RON | 88.303 RON |
| 2024 | 11.925 RON | 279.518 RON | 6.380 RON | 197.242 RON | 75.896 RON | 50.998 RON | 242.689 RON |
| 2023 | 20.251 RON | 55.998 RON | 160 RON | 11.471 RON | 19.367 RON | 51.982 RON | 26.599 RON |
| 2022 | 35.379 RON | 28.529 RON | 6.579 RON | 1.933 RON | 20.017 RON | 98.155 RON | -31.094 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 59,0% în 2025, după o creștere de 80,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 61,9%.
Marja netă a scăzut de la 34,0% în 2024 la 7,8% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 63,7% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 226.947 lei în 2025, față de 142.779 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 17,5% în 2024 la 30,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59,0% | 7,8% | 226.947 lei | 30,3% |
| 2024 | 80,4% | 34,0% | 142.779 lei | 17,5% |
| 2023 | 47,9% | 14,6% | 395.772 lei | 68,2% |
| 2022 | - | 14,9% | 267.617 lei | 153,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.616 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 în 2025, firma se află în primele 16% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 49,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 29,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 14% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SOFT SYSTEMS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.