| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 608.078 RON | 608.363 RON | 357.900 RON | +237.469 RON | 1 |
| 2024 | 580.366 RON | 581.869 RON | 408.163 RON | +162.180 RON | 1 |
| 2023 | 778.480 RON | 780.539 RON | 555.509 RON | +218.598 RON | 1 |
| 2022 | 325.374 RON | 325.571 RON | 235.031 RON | +85.145 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.994 RON | 325.815 RON | 27.305 RON | 160.191 RON | 138.319 RON | 92.286 RON | 239.523 RON |
| 2024 | 11.377 RON | 188.816 RON | 0 RON | 44.824 RON | 143.992 RON | 23.695 RON | 176.498 RON |
| 2023 | 23.701 RON | 299.009 RON | 2.740 RON | 40.506 RON | 255.763 RON | 45.348 RON | 277.362 RON |
| 2022 | 37.686 RON | 159.917 RON | 20.650 RON | 67.006 RON | 72.261 RON | 33.403 RON | 164.200 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,8% în 2025, după o scădere de 25,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 23,2%.
Marja netă a crescut de la 27,9% în 2024 la 39,1% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 608.078 lei în 2025, față de 580.366 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 11,8% în 2024 la 27,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,8% | 39,1% | 608.078 lei | 27,8% |
| 2024 | -25,4% | 27,9% | 580.366 lei | 11,8% |
| 2023 | 139,3% | 28,1% | 778.480 lei | 14,1% |
| 2022 | - | 26,2% | 325.374 lei | 16,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.785 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 în 2025, firma se află în primele 25% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Argeș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 310.544 lei în 2025, calculată pe 76 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SOF IT SUPORT & MENTENANTA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.