| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 225.630 RON | 226.804 RON | 160.491 RON | +64.045 RON | 2 ▲+1 |
| 2024 | 315.704 RON | 315.717 RON | 198.737 RON | +110.046 RON | 1 |
| 2023 | 189.129 RON | 189.141 RON | 190.353 RON | −3.103 RON | 1 |
| 2022 | 168.310 RON | 168.328 RON | 133.638 RON | +33.007 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35.132 RON | 245.178 RON | 0 RON | 240.915 RON | 4.263 RON | 57.304 RON | 223.006 RON |
| 2024 | 50.954 RON | 167.415 RON | 0 RON | 69.434 RON | 97.981 RON | 59.408 RON | 158.961 RON |
| 2023 | 46.734 RON | 76.712 RON | 0 RON | 44.363 RON | 32.349 RON | 31.053 RON | 92.393 RON |
| 2022 | 58.305 RON | 66.185 RON | - | 9.814 RON | 56.371 RON | 28.994 RON | 95.496 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 28,5% în 2025, după o creștere de 66,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 10,3%.
Marja netă a scăzut de la 34,9% în 2024 la 28,4% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 112.815 lei în 2025, față de 315.704 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 27,2% în 2024 la 20,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -28,5% | 28,4% | 112.815 lei | 20,4% |
| 2024 | 66,9% | 34,9% | 315.704 lei | 27,2% |
| 2023 | 12,4% | -1,6% | 189.129 lei | 25,2% |
| 2022 | - | 19,6% | 168.310 lei | 23,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 20.974 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 34,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 17,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 318.656 lei în 2025, calculată pe 982 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SLV VEST CONSTRUCT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.