| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 208.863 RON | 208.863 RON | 199.605 RON | +7.807 RON | 1 |
| 2024 | 140.955 RON | 140.955 RON | 213.380 RON | −72.587 RON | 1 |
| 2023 | 57.762 RON | 94.263 RON | 92.032 RON | +1.401 RON | 1 |
| 2022 | 150.780 RON | 151.204 RON | 74.238 RON | +75.484 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.277 RON | 151.639 RON | 145.117 RON | 4.878 RON | 1.644 RON | 102.592 RON | 60.324 RON |
| 2024 | 11.677 RON | 126.816 RON | 106.157 RON | 13.543 RON | 7.116 RON | 85.976 RON | 52.517 RON |
| 2023 | 12.077 RON | 214.636 RON | 152.779 RON | 46.385 RON | 15.472 RON | 88.609 RON | 157.104 RON |
| 2022 | 12.477 RON | 160.867 RON | 75.646 RON | 21.414 RON | 63.807 RON | 17.641 RON | 155.703 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 48,2% în 2025, după o creștere de 144,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 11,5%.
Marja netă a crescut de la -51,5% în 2024 la 3,7% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 208.863 lei în 2025, față de 140.955 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 62,1% în 2024 la 63,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48,2% | 3,7% | 208.863 lei | 63,0% |
| 2024 | 144,0% | -51,5% | 140.955 lei | 62,1% |
| 2023 | -61,7% | 2,4% | 57.762 lei | 39,1% |
| 2022 | - | 50,1% | 150.780 lei | 10,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.116 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 0220 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 42,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Mehedinți, mediana aceluiași cod CAEN a fost 410.044 lei în 2025, calculată pe 32 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 0220 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SLALOM COM S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.