| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 533.428 RON | 534.117 RON | 360.729 RON | +157.364 RON | 1 |
| 2024 | 540.293 RON | 541.482 RON | 352.467 RON | +172.771 RON | 1 |
| 2023 | 510.612 RON | 512.076 RON | 263.692 RON | +243.263 RON | 1 |
| 2022 | 456.695 RON | 509.301 RON | 275.319 RON | +228.889 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.811 RON | 276.227 RON | 7.561 RON | 111.140 RON | 157.526 RON | 126.860 RON | 158.178 RON |
| 2024 | 30.836 RON | 169.449 RON | 7.596 RON | 4.894 RON | 156.959 RON | 27.000 RON | 173.285 RON |
| 2023 | 57.209 RON | 213.469 RON | 5.688 RON | 13.072 RON | 194.709 RON | 26.901 RON | 243.777 RON |
| 2022 | 75.689 RON | 174.412 RON | 5.730 RON | 7.044 RON | 161.638 RON | 20.698 RON | 229.403 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 1,3% în 2025, după o creștere de 5,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 5,3%.
Marja netă a scăzut de la 32,0% în 2024 la 29,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 533.428 lei în 2025, față de 540.293 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 13,5% în 2024 la 44,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -1,3% | 29,5% | 533.428 lei | 44,5% |
| 2024 | 5,8% | 32,0% | 540.293 lei | 13,5% |
| 2023 | 11,8% | 47,6% | 510.612 lei | 9,9% |
| 2022 | - | 50,1% | 456.695 lei | 8,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.587 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6310 în 2025, firma se află în primele 18% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Bacău, mediana aceluiași cod CAEN a fost 170.400 lei în 2025, calculată pe 45 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6310 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SIMPLENET HOSTING S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.