| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.517.263 RON | 2.539.529 RON | 2.511.838 RON | +22.755 RON | 1 |
| 2024 | 1.584.883 RON | 1.585.590 RON | 1.560.322 RON | +20.655 RON | 1 |
| 2023 | 1.020.044 RON | 1.020.049 RON | 1.067.051 RON | −53.118 RON | 1 |
| 2022 | 1.166.162 RON | 1.211.510 RON | 1.193.031 RON | +7.834 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33.784 RON | 820.051 RON | 654.027 RON | - | 166.024 RON | 853.680 RON | 830 RON |
| 2024 | 41.433 RON | 296.591 RON | 257.949 RON | 323 RON | 38.319 RON | 360.474 RON | -21.926 RON |
| 2023 | 49.704 RON | 151.931 RON | 120.913 RON | - | 31.018 RON | 244.257 RON | -42.581 RON |
| 2022 | 58.844 RON | 321.063 RON | 259.107 RON | 1.325 RON | 60.631 RON | 369.455 RON | 10.538 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 58,8% în 2025, după o creștere de 55,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 29,2%.
Marja netă a scăzut de la 1,3% în 2024 la 0,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.517.263 lei în 2025, față de 1.584.883 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 106,6% în 2024 la 100,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58,8% | 0,9% | 2.517.263 lei | 100,0% |
| 2024 | 55,4% | 1,3% | 1.584.883 lei | 106,6% |
| 2023 | -12,5% | -5,2% | 1.020.044 lei | 121,1% |
| 2022 | - | 0,7% | 1.166.162 lei | 97,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.402 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4511 în 2025, firma se află în primele 10% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 52,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 335.463 lei în 2025, calculată pe 49 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4511 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 10 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SIAC MOTORS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.