| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 232.150 RON | 248.373 RON | 223.851 RON | +16.794 RON | 1 |
| 2024 | 221.782 RON | 225.066 RON | 182.224 RON | +36.064 RON | 1 |
| 2023 | 327.210 RON | 404.245 RON | 254.215 RON | +146.027 RON | 1 |
| 2022 | 455.321 RON | 625.173 RON | 224.409 RON | +396.245 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72.931 RON | 400.557 RON | - | 335.350 RON | 65.207 RON | 452.048 RON | 21.440 RON |
| 2024 | 114.462 RON | 339.357 RON | - | 296.538 RON | 42.819 RON | 169.172 RON | 284.647 RON |
| 2023 | 163.133 RON | 314.689 RON | - | 268.199 RON | 46.490 RON | 229.239 RON | 248.583 RON |
| 2022 | 16.355 RON | 424.444 RON | - | 397.680 RON | 26.764 RON | 14.728 RON | 426.071 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,7% în 2025, după o scădere de 32,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 20,1%.
Marja netă a scăzut de la 16,3% în 2024 la 7,2% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 53,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 232.150 lei în 2025, față de 221.782 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 37,3% în 2024 la 95,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,7% | 7,2% | 232.150 lei | 95,5% |
| 2024 | -32,2% | 16,3% | 221.782 lei | 37,3% |
| 2023 | -28,1% | 44,6% | 327.210 lei | 48,0% |
| 2022 | - | 87,0% | 455.321 lei | 3,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.081 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7912 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 7912 a fost 361.657 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7912 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SEYTOUR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.