| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 520.630 RON | 570.757 RON | 513.198 RON | +47.489 RON | 1 |
| 2024 | 383.963 RON | 389.685 RON | 381.064 RON | +1.139 RON | 1 |
| 2023 | 330.410 RON | 330.412 RON | 367.577 RON | −40.469 RON | 1 |
| 2022 | 350.425 RON | 635.216 RON | 515.687 RON | +113.177 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59.411 RON | 37.626 RON | 16.122 RON | 16.124 RON | 5.380 RON | 71.030 RON | 28.095 RON |
| 2024 | 13.981 RON | 100.876 RON | 67.781 RON | 19.863 RON | 13.232 RON | 134.955 RON | -19.618 RON |
| 2023 | 14.162 RON | 44.385 RON | 10.086 RON | 17.986 RON | 16.313 RON | 81.382 RON | -20.757 RON |
| 2022 | 15.678 RON | 55.763 RON | 8.622 RON | 17.196 RON | 29.945 RON | 53.855 RON | 19.586 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 35,6% în 2025, după o creștere de 16,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 14,1%.
Marja netă a crescut de la 0,3% în 2024 la 9,1% în 2025.
Profitul net a crescut cu 4.069,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 520.630 lei în 2025, față de 383.963 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 117,5% în 2024 la 73,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35,6% | 9,1% | 520.630 lei | 73,2% |
| 2024 | 16,2% | 0,3% | 383.963 lei | 117,5% |
| 2023 | -5,7% | -12,2% | 330.410 lei | 139,0% |
| 2022 | - | 32,3% | 350.425 lei | 75,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.195 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 2223 în 2025, firma se află în primele 44% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 31,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 433.394 lei în 2025, calculată pe 38 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 2223 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SEVANDER PROD sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.