| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.085.702 RON | 2.162.538 RON | 1.564.778 RON | +511.467 RON | 1 |
| 2024 | 1.991.508 RON | 2.169.760 RON | 1.364.714 RON | +741.256 RON | 1 |
| 2023 | 1.578.915 RON | 1.632.391 RON | 1.196.936 RON | +419.461 RON | 1 |
| 2022 | 1.364.136 RON | 1.364.405 RON | 873.847 RON | +477.869 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.218 RON | 673.691 RON | 0 RON | 417.575 RON | 256.116 RON | 173.337 RON | 512.572 RON |
| 2024 | 2.350 RON | 844.497 RON | 0 RON | 48.929 RON | 795.568 RON | 61.742 RON | 785.105 RON |
| 2023 | 4.305 RON | 591.831 RON | 11.341 RON | -8.418 RON | 588.908 RON | 102.287 RON | 493.849 RON |
| 2022 | 45.472 RON | 766.412 RON | 11.341 RON | 56.233 RON | 698.838 RON | 139.670 RON | 672.214 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,7% în 2025, după o creștere de 26,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 15,2%.
Marja netă a scăzut de la 37,2% în 2024 la 24,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.085.702 lei în 2025, față de 1.991.508 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 7,3% în 2024 la 25,3% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,7% | 24,5% | 2.085.702 lei | 25,3% |
| 2024 | 26,1% | 37,2% | 1.991.508 lei | 7,3% |
| 2023 | 15,7% | 26,6% | 1.578.915 lei | 17,2% |
| 2022 | - | 35,0% | 1.364.136 lei | 17,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 8.025 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8559 în 2025, firma se află în primele 2% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 8,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Harghita, mediana aceluiași cod CAEN a fost 113.862 lei în 2025, calculată pe 58 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8559 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SEKLER PARTNERS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.