| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 460.995 RON | 460.995 RON | 432.980 RON | +18.997 RON | 1 |
| 2024 | 460.405 RON | 460.405 RON | 416.776 RON | +36.445 RON | 1 |
| 2023 | 205.571 RON | 215.589 RON | 210.289 RON | +3.403 RON | 1 ▲+1 |
| 2022 | 11.600 RON | 11.600 RON | 8.277 RON | +3.209 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.125 RON | 38.470 RON | 2.108 RON | 14.960 RON | 21.402 RON | 14.683 RON | 24.912 RON |
| 2024 | 2.625 RON | 48.254 RON | 0 RON | 45.966 RON | 2.288 RON | 7.821 RON | 43.058 RON |
| 2023 | 0 RON | 54.358 RON | 0 RON | 2.000 RON | 52.358 RON | 48.831 RON | 6.613 RON |
| 2022 | 0 RON | 12.971 RON | 0 RON | 2.000 RON | 10.971 RON | 9.761 RON | 3.210 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 0,1% în 2025, după o creștere de 124,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 241,3%.
Marja netă a scăzut de la 7,9% în 2024 la 4,1% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 460.995 lei în 2025, față de 460.405 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 15,4% în 2024 la 37,1% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,1% | 4,1% | 460.995 lei | 37,1% |
| 2024 | 124,0% | 7,9% | 460.405 lei | 15,4% |
| 2023 | 1.672,2% | 1,7% | 205.571 lei | 89,8% |
| 2022 | - | 27,7% | - | 75,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.804 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4332 în 2025, firma se află în primele 33% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 8,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 293.598 lei în 2025, calculată pe 166 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4332 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SB CONALTIM S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.