| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 495.659 RON | 501.738 RON | 153.339 RON | +338.672 RON | 2 ▲+1 |
| 2024 | 404.575 RON | 405.075 RON | 110.276 RON | +288.453 RON | 1 |
| 2023 | 382.393 RON | 394.075 RON | 73.952 RON | +316.372 RON | 1 |
| 2022 | 345.033 RON | 353.107 RON | 92.352 RON | +257.371 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.766 RON | 498.761 RON | 24.163 RON | 282.942 RON | 191.656 RON | 181.065 RON | 339.462 RON |
| 2024 | 22.012 RON | 287.238 RON | 0 RON | 34.194 RON | 253.044 RON | 20.197 RON | 289.053 RON |
| 2023 | 29.747 RON | 294.715 RON | - | 13.512 RON | 281.203 RON | 7.490 RON | 316.972 RON |
| 2022 | - | 268.884 RON | - | 37.720 RON | 231.164 RON | 10.913 RON | 257.971 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 22,5% în 2025, după o creștere de 5,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 12,8%.
Marja netă a scăzut de la 71,3% în 2024 la 68,3% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 247.830 lei în 2025, față de 404.575 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 6,5% în 2024 la 34,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22,5% | 68,3% | 247.830 lei | 34,8% |
| 2024 | 5,8% | 71,3% | 404.575 lei | 6,5% |
| 2023 | 10,8% | 82,7% | 382.393 lei | 2,3% |
| 2022 | - | 74,6% | 345.033 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.537 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 în 2025, firma se află în primele 32% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 55,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 33% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SAMPALES sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.