| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 32.810.816 RON | 34.505.414 RON | 30.365.393 RON | +3.565.098 RON | 104 ▼-1 |
| 2023 | 30.459.562 RON | 33.162.808 RON | 27.523.116 RON | +4.949.526 RON | 105 ▲+4 |
| 2022 | 26.813.724 RON | 27.516.807 RON | 26.259.546 RON | +1.068.835 RON | 101 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.274.460 RON | 9.786.986 RON | - | 5.131.364 RON | 573.022 RON | 5.182.322 RON | 5.572.345 RON |
| 2023 | 2.896.260 RON | 7.337.013 RON | 468 RON | 4.559.075 RON | 529.570 RON | 1.960.881 RON | 6.675.561 RON |
| 2022 | 1.570.960 RON | 6.333.523 RON | - | 1.089.404 RON | 2.244.119 RON | 4.117.641 RON | 2.371.023 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 7,7% în 2024, după o creștere de 13,6% în 2023.
Marja netă a scăzut de la 16,2% în 2023 la 10,9% în 2024.
Numărul de salariați a scăzut de la 105 la 104 între 2023 și 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 315.489 lei în 2024, față de 290.091 lei în 2023.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 19,2% în 2023 la 43,0% în 2024.
Cifra de afaceri din 2024 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2024.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7,7% | 10,9% | 315.489 lei | 43,0% |
| 2023 | 13,6% | 16,2% | 290.091 lei | 19,2% |
| 2022 | - | 4,0% | 265.482 lei | 52,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 7 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SAGUARONET sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.