| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 798.336 RON | 800.982 RON | 746.268 RON | +35.894 RON | 1 |
| 2024 | 583.683 RON | 583.677 RON | 465.792 RON | +102.953 RON | 1 |
| 2023 | 1.456.645 RON | 1.456.784 RON | 1.442.064 RON | +345 RON | 1 |
| 2022 | 383.866 RON | 384.657 RON | 554.569 RON | −179.443 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 139.070 RON | 648.578 RON | 448.419 RON | 175.483 RON | 24.676 RON | 1.045.670 RON | -258.022 RON |
| 2024 | 1.898 RON | 562.031 RON | 458.621 RON | 93.475 RON | 9.935 RON | 857.844 RON | -293.915 RON |
| 2023 | 6.860 RON | 1.001.359 RON | 552.221 RON | 436.051 RON | 13.087 RON | 1.407.511 RON | -396.869 RON |
| 2022 | 13.425 RON | 1.155.504 RON | 848.498 RON | 228.341 RON | 78.665 RON | 1.569.135 RON | -397.783 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 36,8% în 2025, după o scădere de 59,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 27,6%.
Marja netă a scăzut de la 17,6% în 2024 la 4,5% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 65,1% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 798.336 lei în 2025, față de 583.683 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 152,1% în 2024 la 132,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36,8% | 4,5% | 798.336 lei | 132,8% |
| 2024 | -59,9% | 17,6% | 583.683 lei | 152,1% |
| 2023 | 279,5% | 0,0% | 1.456.645 lei | 139,6% |
| 2022 | - | -46,7% | 383.866 lei | 134,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 465 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4647 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 37,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 4647 a fost 924.842 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4647 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la RUSDECOR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.