| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86.377 RON | 163.893 RON | 146.104 RON | +12.186 RON | 1 |
| 2024 | 41.354 RON | 107.157 RON | 110.586 RON | −3.429 RON | 1 |
| 2023 | 29.561 RON | 77.033 RON | 102.928 RON | −25.895 RON | 1 |
| 2022 | 94.211 RON | 85.509 RON | 91.174 RON | −8.067 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.451 RON | 96.336 RON | 68.195 RON | 15.800 RON | 12.341 RON | 29.600 RON | 85.187 RON |
| 2024 | 15.035 RON | 75.622 RON | 56.199 RON | 1.320 RON | 18.103 RON | 17.656 RON | 73.001 RON |
| 2023 | 30.059 RON | 49.126 RON | 34.932 RON | 2.975 RON | 11.219 RON | 2.355 RON | 76.430 RON |
| 2022 | 45.456 RON | 78.870 RON | 32.906 RON | 424 RON | 45.540 RON | 3.224 RON | 120.245 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 108,9% în 2025, după o creștere de 39,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 2,9%.
Marja netă a crescut de la -8,3% în 2024 la 14,1% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 86.377 lei în 2025, față de 41.354 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 19,5% în 2024 la 25,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108,9% | 14,1% | 86.377 lei | 25,8% |
| 2024 | 39,9% | -8,3% | 41.354 lei | 19,5% |
| 2023 | -68,6% | -87,6% | 29.561 lei | 3,0% |
| 2022 | - | -8,6% | 94.211 lei | 2,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 9.021 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 0111 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 88,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Tulcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.128.754 lei în 2025, calculată pe 364 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 0111 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la RIODAR GOLD sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.