Acasă › Firme › Bihor › REMED SRL

REMED SRL

CUI 8373293 Mun. Oradea · Bihor Activă Comerț (en-gros & retail)
91TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
545K
Cifră de afaceri
RON · 2025
283
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
8373293
Nr. înmatriculare
J1996000504053
Data înmatriculării
26.04.1996
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
Județ
Bihor
Localitate
Mun. Oradea
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
EORI
RO8373293 (valid, verificat la 11.09.2026)
Verificare UE
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

623K
2022
621K
2023
596K
2024
545K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025544.861 RON549.276 RON548.942 RON+283 RON1
2024596.299 RON596.539 RON553.618 RON+36.186 RON1
2023620.770 RON620.898 RON586.899 RON+28.979 RON1
2022622.636 RON622.664 RON585.762 RON+30.834 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20253.140 RON229.554 RON165.122 RON13.233 RON51.199 RON232.325 RON535 RON
20244.296 RON271.764 RON149.547 RON15.347 RON106.870 RON239.953 RON36.438 RON
20235.942 RON268.280 RON136.000 RON18.809 RON113.471 RON233.063 RON41.159 RON
20221.473 RON284.622 RON141.824 RON54.799 RON87.999 RON244.704 RON41.391 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 8,6% în 2025, după o scădere de 3,9% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 4,4%.

Marja netă a scăzut de la 6,1% în 2024 la 0,1% în 2025.

Profitul net a scăzut cu 99,2% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 544.861 lei în 2025, față de 596.299 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 86,9% în 2024 la 99,8% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-8,6%0,1%544.861 lei99,8%
2024-3,9%6,1%596.299 lei86,9%
2023-0,3%4,7%620.770 lei85,0%
2022-5,0%622.636 lei85,5%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''3.19
Limită de plată recomandată0 RON
X1
-0.0119
X2
0.0023
X3
0.0014
X4
0.0023

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 1.255 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4774 în 2025, firma se află în primele 47% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 12,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul Bihor, mediana aceluiași cod CAEN a fost 560.924 lei în 2025, calculată pe 40 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4774 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

25/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI limitată
  • – Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity) (necunoscut)
  • ✗ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✓ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri5 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la REMED cu o singură deblocare

  • Site verificat: r••••••a.ro
  • Persoană de decizie: A•••• I•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la REMED sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.