| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.030 RON | 7.030 RON | 7.500 RON | −470 RON | 0 |
| 2024 | 12.550 RON | 14.539 RON | 15.312 RON | −1.824 RON | 0 |
| 2023 | - | 0 RON | 1.770 RON | −1.770 RON | - |
| 2022 | 0 RON | 0 RON | 1.770 RON | −1.770 RON | - |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 6.999 RON | 0 RON | 1.442 RON | 5.557 RON | 2.984 RON | 4.015 RON |
| 2024 | 0 RON | 6.104 RON | 0 RON | 308 RON | 5.796 RON | 1.619 RON | 4.485 RON |
| 2023 | 315 RON | 9.934 RON | - | 9.134 RON | 800 RON | 3.940 RON | 6.309 RON |
| 2022 | 315 RON | 9.934 RON | - | 9.134 RON | 800 RON | 3.940 RON | 6.309 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 44,0% în 2025, față de 2024.
Marja netă a crescut de la -14,5% în 2024 la -6,7% în 2025.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 26,5% în 2024 la 42,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -44,0% | -6,7% | - | 42,6% |
| 2024 | - | -14,5% | - | 26,5% |
| 2023 | - | - | - | 38,4% |
| 2022 | - | - | - | 38,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 7.152 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6201 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 47,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 63,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Prahova, mediana aceluiași cod CAEN a fost 259.650 lei în 2025, calculată pe 162 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6201 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 45 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la REDWEB MEDIA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.