| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.449.863 RON | 1.450.849 RON | 1.328.352 RON | +94.402 RON | 3 |
| 2024 | 1.148.020 RON | 1.150.128 RON | 1.008.665 RON | +111.831 RON | 3 ▲+1 |
| 2023 | 876.283 RON | 888.275 RON | 634.297 RON | +245.448 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 507.484 RON | 530.816 RON | 389.604 RON | +136.165 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162.286 RON | 323.258 RON | 152.920 RON | 14.153 RON | 156.185 RON | 154.660 RON | 206.494 RON |
| 2024 | 84.525 RON | 213.306 RON | 120.397 RON | 39.714 RON | 53.195 RON | 61.349 RON | 112.092 RON |
| 2023 | 6.131 RON | 274.622 RON | 71.835 RON | 138.137 RON | 64.650 RON | 35.014 RON | 245.739 RON |
| 2022 | 5.115 RON | 137.020 RON | 72.541 RON | 6.877 RON | 57.602 RON | 24.666 RON | 117.469 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 26,3% în 2025, după o creștere de 31,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 41,9%.
Marja netă a scăzut de la 9,7% în 2024 la 6,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 483.288 lei în 2025, față de 382.673 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 20,6% în 2024 la 31,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26,3% | 6,5% | 483.288 lei | 31,9% |
| 2024 | 31,0% | 9,7% | 382.673 lei | 20,6% |
| 2023 | 72,7% | 28,0% | 438.142 lei | 12,5% |
| 2022 | - | 26,8% | 507.484 lei | 17,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.482 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7500 în 2025, firma se află în primele 11% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 40% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7500 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la RED VETERINARY S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.