Acasă › Firme › Dolj › RECUPERARE POSTURALĂ FUNCŢIONALĂ KINETICS SRL

RECUPERARE POSTURALĂ FUNCŢIONALĂ KINETICS SRL

CUI 31973055 Mun. Craiova · Dolj Activă Sănătate & Farma
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
495K
Cifră de afaceri
RON · 2025
26K
Profit net
RON · 2025
7
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
31973055
Nr. înmatriculare
J2013001109168
Data înmatriculării
05.07.2013
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
8695 · Activități de fizioterapie
Județ
Dolj
Localitate
Mun. Craiova
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

295K
2022
292K
2023
403K
2024
495K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025494.602 RON494.602 RON460.477 RON+25.511 RON7
2024402.834 RON402.834 RON391.943 RON+4.805 RON7
2023292.132 RON332.020 RON334.147 RON−5.126 RON7 ▼-1
2022295.365 RON318.588 RON314.489 RON+1.013 RON8

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20252.337 RON129.458 RON304 RON94.796 RON34.358 RON89.206 RON42.589 RON
20248.881 RON47.578 RON18.535 RON6.237 RON22.806 RON39.381 RON17.078 RON
202316.592 RON32.981 RON5.535 RON22.605 RON4.841 RON37.300 RON12.273 RON
202267.884 RON38.839 RON5.535 RON25.554 RON7.750 RON58.547 RON48.176 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 22,8% în 2025, după o creștere de 37,9% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 18,7%.

Marja netă a crescut de la 1,2% în 2024 la 5,2% în 2025.

Profitul net a crescut cu 430,9% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 70.657 lei în 2025, față de 57.548 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 69,8% în 2024 la 67,7% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202522,8%5,2%70.657 lei67,7%
202437,9%1,2%57.548 lei69,8%
2023-1,1%-1,8%41.733 lei75,2%
2022-0,3%36.921 lei54,9%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''8.55
Limită de plată recomandată21.000 RON
X1
0.3054
X2
0.3231
X3
0.2589
X4
0.4774

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 763 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8695 în 2025, firma se află în primele 12% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 0,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 6% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8695 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 196 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 9 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)
Semnale financiareTrecere pe pierdere

Ce se deschide la RECUPERARE POSTURALĂ FUNCŢIONALĂ KINETICS cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: D•••••• M•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la RECUPERARE POSTURALĂ FUNCŢIONALĂ KINETICS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.