| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 140.187 RON | 148.156 RON | 114.269 RON | +28.137 RON | 2 ▼-1 |
| 2024 | 130.552 RON | 153.803 RON | 138.286 RON | +14.212 RON | 3 ▼-2 |
| 2023 | 84.272 RON | 164.596 RON | 202.037 RON | −38.284 RON | 5 ▲+1 |
| 2022 | - | 40.500 RON | 138.776 RON | −98.276 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60.836 RON | 44.575 RON | 7.619 RON | 2.478 RON | 34.478 RON | 223.275 RON | -237.488 RON |
| 2024 | 76.775 RON | 19.206 RON | 7.619 RON | 400 RON | 11.187 RON | 226.044 RON | -265.625 RON |
| 2023 | 92.713 RON | 17.943 RON | 6.086 RON | 11.582 RON | 275 RON | 238.992 RON | -279.837 RON |
| 2022 | 108.651 RON | 338 RON | - | - | 338 RON | 167.165 RON | -241.553 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 7,4% în 2025, după o creștere de 54,9% în 2024.
Marja netă a crescut de la 10,9% în 2024 la 20,1% în 2025.
Profitul net a crescut cu 98,0% în 2025, față de 2024.
Numărul de salariați a scăzut de la 3 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 70.094 lei în 2025, față de 43.517 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 235,5% în 2024 la 211,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,4% | 20,1% | 70.094 lei | 211,8% |
| 2024 | 54,9% | 10,9% | 43.517 lei | 235,5% |
| 2023 | - | -45,4% | 16.854 lei | 216,0% |
| 2022 | - | - | - | 153,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 4.412 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4520 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 17,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 46% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4520 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la RBK SOLUTION S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.