| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 569.824 RON | 569.830 RON | 502.787 RON | +55.884 RON | 1 |
| 2024 | 541.279 RON | 541.309 RON | 476.538 RON | +53.657 RON | 1 |
| 2023 | 447.903 RON | 447.905 RON | 456.197 RON | −11.523 RON | 1 |
| 2022 | 594.490 RON | 594.612 RON | 588.183 RON | +478 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.802 RON | 353.669 RON | 206.890 RON | 47.262 RON | 99.517 RON | 287.536 RON | 71.935 RON |
| 2024 | 3.292 RON | 304.234 RON | 226.324 RON | 42.443 RON | 35.467 RON | 291.474 RON | 16.052 RON |
| 2023 | 5.109 RON | 319.926 RON | 251.411 RON | 36.586 RON | 31.929 RON | 362.827 RON | -37.606 RON |
| 2022 | 4.483 RON | 351.821 RON | 293.320 RON | 52.025 RON | 6.476 RON | 386.555 RON | -25.991 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 5,3% în 2025, după o creștere de 20,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 1,4%.
Marja netă a scăzut de la 9,9% în 2024 la 9,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 569.824 lei în 2025, față de 541.279 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 94,8% în 2024 la 80,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,3% | 9,8% | 569.824 lei | 80,0% |
| 2024 | 20,8% | 9,9% | 541.279 lei | 94,8% |
| 2023 | -24,7% | -2,6% | 447.903 lei | 111,6% |
| 2022 | - | 0,1% | 594.490 lei | 108,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.119 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4650 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.174.547 lei în 2025, calculată pe 73 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4650 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la RANDI COMPUTERS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.